Корпус CHIEFTEC Mesh (XT-01B-OP) - доступний за ціною сучасний корпус Mini Tower для найвимогливіших користувачів. Високоякісна обробка підкреслює практичний і довговічний дизайн, який, у свою чергу, забезпечує відмінну систему вентиляції. Особливості: пристрої введення / виводу, ергономічно розташовані на передній панелі; міцність; економія простору; 2 роз'єми USB 3.0 на передній панелі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.5 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 340 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Класичні |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 2 |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 140 мм |
| Матеріал корпусу | сталь; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x8/9/12 см;Front 1x8/9/12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | безгвинтове кріплення HDD;безгвинтове кріплення ОDD;прогумовані ніжки |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки для охолодження процесора і PCI слотів |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX |
| Розмір, мм | 180 x 352 x 408 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | CHIEFTEC Mesh |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 097 ₴







