Дуже важлива деталь при купівлі телевізора - вибір настінного кріплення.
Розміщений на стіні телевізор не буде заважати, не впаде з підставки, його не зіштовхне маленька дитина.
Сучасні настінні кріплення можуть бути зі статичним або поворотним механізмом.
Статичні кронштейни більш надійні, вони коштують дешевше поворотних і прослужать більше часу.
Кріплення з поворотним механізмом можна налаштовувати і повертати для комфортного перегляду.
Деякі кріплення дозволяють нахиляти телевізор, що зручно, коли телевізор висить вище рівня очей.
Walfix R-343B – це універсальне настінне кріплення для телевізорів.
Дана модель кронштейна Walfix R-343B має 4 ступеня свободи, що дозволяє легко здійснювати регулювання нахилу, виносу від стіни і повороту телевізора.
Кріплення володіє характеристиками високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації.
Walfix R-343B підходить для більшості телевізорів діагоналлю 15-42 дюймів.
Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 25 кг.
Чорний колір кріплення Walfix R-343B додає моделі елегантність.
Нахил від +5 до -15 градусів, поворот Walfix R-343B до 180 градусів.
Мінімальна відстань від стіни становить 52 мм, а максимальний 325 мм
У кронштейні передбачений кабель канал.
Кронштейн для настінного кріплення сприяє оптимізації та збільшення простору в приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 60 |
| Комплектація | m8х25 мм: 4 шт |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна діагональ телевізора | 42" |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 15" |
| Особливості | гак для кабелю |
| Призначення | для монітора;для телевізора |
| Кут нахилу | 15° |
| Кут повороту | 180° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
- Ціна: 624 ₴


