Підставка для телевізора TVS605 призначена для розміщення великих дисплеїв. Завдяки п’яти регульованим рівням висоти він пропонує настроювані враження від перегляду. Підставка має міцну сталеву основу та міцні монтажний кронштейн, а також зручну полицю для зберігання, що демонструє практичність і продуманий дизайн. Його сучасний стиль і універсальність роблять його не просто підставкою під телевізор, а стильним предметом домашнього декору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200 x 200;300 x 200;300 x 300;400 x 200;400 x 300;400 x 400;600 x 400;800 x 400 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна діагональ телевізора | 85" |
| Максимальне навантаження | до 70 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Особливості | з прихованим укладанням дротів |
| Регулювання | похило-поворотні |
| Розміри | 864 x 556 x 1312 мм |
| Тип | Стаціонарна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 848 ₴










