Особливості
- Джерело безперебійного живлення 3000 ВА для ПК
- Автоматичне регулювання вихідної напруги (АРН)
- USB-інтерфейс
- РК-індикатор стану
- Захист від короткого замикання
- Захист від перенапруг, стрибків напруги та грози
- Звукові та візуальні сигнали
- Захист від перезаряду та перерозряду
- Включає практичне програмне забезпечення для управління ДБЖ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 8 - 20 хв |
| Вхідна напруга | 162-295 В |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Вихідна напруга | 3000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-11;RJ-45 |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC;струм заряду АКБ - 1,2 A |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 4 |
| Кількість вихідних розеток | 3 x IEC 320 C13;3 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Кількість IEC розеток, шт | 3 |
| Кількість АКБ | 4 |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Призначення | для домашніх ПК |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для дому;на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | ≤ 10 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 360 ₴



