Серія MSI ARSENAL GAMING (MAG) розроблена, щоб дати геймерам перевагу, необхідну для домінування на віртуальному полі бою. Натхненна міцністю та непохитною надійністю військового обладнання, серія MAG створена для забезпечення непохитного захисту в кожному ігровому сценарії.
Однак MAG — це не тільки продуктивність; це мова дизайну, яка передає міцність і витривалість, втілюючи саму суть стилю MAG. Для геймерів, які сповнені рішучості домінувати на своїх цифрових полях битв, серія MAG тут, щоб стояти поряд з вами, встановлюючи остаточний захист.
- Панель Rapid IPS — забезпечує час відгуку 0.5 мс (GtG, хв.), оптимізує кольори та яскравість екрана.
- Частота оновлення 180 Гц — швидший відгук і плавніші кадри.
- Час відгуку 0.5 мс (GtG, хв.) — усунення розривів зображення на екрані та переривчастої частоти кадрів.
- AI Vision – нова технологія AI Vision здатна не тільки виявляти деталі в темних областях, але й підвищувати загальну яскравість та насиченість кольорів.
- Технологія адаптивної синхронізації — плавна гра без розривів та затримок.
- Менше синього світла — використовуйте програмне рішення для зменшення світлового випромінювання в синьо-фіолетовій області спектра синього світла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Вага | 3.95 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність хххх:1 | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.2331 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Особливості | гніздо для замка Kensington;консольний режим |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 38 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип матриці | Rapid IPS |
| Тип монітора | Безрамковий;Для відеомонтажу;Для фотографа/дизайнера;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 0.5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 180 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 400 ₴





