Сучасний монітор для дому та офісу від компанії BenQ з діагоналлю 27" дюймів, IPS-матрицею та роздільною здатністю Full HD, яка надасть картинці чіткості та реалістичності.
З інтерфейсів наявні DisplayPort та HDMi, які дозволять підключати пристрій до джерела відеосигналу або з'єднувати між собою ідентичні монітори, для створення мультимоніторної конструкції. Вона буде корисною для графічних дизайнерів або затятих геймерів.
BenQ GW2790E має вбудовані колонки. Таке рішення дозволить зекономити на купівлі окремої акустичної системи, яка, до того ж буде займати додаткове місце на робочому столі. Завдяки наявному кріпленню VESA монітор можна підвішувати на стіну, що зможе значно зекономити простір в кімнаті.
Дизайн виробу класичний та стриманий, виконаний в чорному кольорі. Підставка має мінімалістичний вигляд. Кут нахилу монітора можна змінювати під власні потреби та уподобання. Такий монітор з легкістю впишеться в дизайн будь-якого приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | 2 х 2 Вт |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1300:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Споживана потужність в робочому режимі | 25 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2024;LCD;TFT;великі;для фільмів;до 10000 грн;до 5000 грн |
| Тип монітора | Безрамковий;Широкоформатний;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
- Ціна: 4 557 ₴







