- Настінний кронштейн для монітора з одним кріпленням
- Кронштейн обертається, висувається і втягується, нахиляється для зміни кута читання і дозволяє повертати дисплей з альбомного режиму в портретний.
- Забезпечує просте ергономічне позиціювання для зниження навантаження
- Працює майже з будь-яким РК-телевізором/монітором (макс. 27 дюймів)
- Міцна пружина, що регулюється, підходить для моніторів вагою від 2 до 7 кг
- Вбудована система кабель менеджменту для організованого та акуратного робочого простору
- Сумісність з VESA (100 x 100 мм та 75 x 75 мм)
Характеристики
- Матеріал: алюміній, сталь, пластик
- Обробка поверхні: порошкове покриття
- Колір чорний
- Відповідний розмір екрана: 17" - 27"
- Вантажопідйомність: 2 ~ 7 кг
- Сумісність з Vesa: 100 x 100, 75 x 75 мм
- Діапазон нахилу: +90 ° ~ -45 °
- Діапазон повороту: +90 ° ~ -90 °
- Поворот екрана: +180 ° ~ -180 °
- Встановлення: настінне
- Кабель менеджмент: є
- Вага нетто: 1.3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 6 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації;кронштейн;монтажний набір |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 27" |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Особливості | з прихованим укладанням дротів |
| Призначення | Для монітора |
| Підтримувана діагональ | 17";18";18.5";19";20";20.7";21";21.5";21.6";22";23";23.6";23.8";24";25";26";27" |
| Кут нахилу | 90° ~ -45° |
| Кут повороту | +90° ~ -90° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴



