UniFi Switch 48 PoE - являє собою настроюється комутатор рівня 2. Він забезпечує гигабитное PoE-з'єднання з вашими пристроями завдяки наявності 48 портів RJ45 Ethernet і оптоволоконний гігабітний канал висхідній зв'язку для корпоративної мережі, через SFP порти.
USW-48-PoE, керований і настроюється мережевим контролером UniFi з підтримкою мобільних додатків UniFi, пропонує великий набір розширених протоколів і функцій комутації рівня 2, включаючи режим роботи (перемикання, віддзеркалення або агрегування) для кожного порту. Мережевий контролер UniFi і мобільний додаток дозволяють адміністраторам налаштовувати і контролювати практично всі функції комутатора в графічному інтерфейсі з будь-якого місця.
USW-48-PoE оснащений 1,3-дюймовим сенсорним LCM для відображення статусу. На екрані відображається інформація про стан, що спрощує моніторинг і швидке усунення неполадок. Комутатор UniFi PoE має безшумне теплове охолодження без вентилятора, тому його можна використовувати в місцях, де шум вентилятора відволікає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Форм-фактор | В стійку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Вага | 4.52 кг |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт;PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 285 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Корпус | Металевий |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP |
| Кількість 1000TX портів | 48x10/100/1000TX |
| Кількість портів | 52 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | SFP;Gigabit Ethernet |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Керування | графічний Web-інтерфейс |
| Ширина | 442 мм |
- Ціна: 34 573 ₴





