Блок живлення для ноутбука - пристрій за допомогою якого ноутбук під'єднується до лінії і накопичує харчування для тривалої роботи в незалежному режимі. Блок живлення до ноутбука Grand-X Samsung (19V 4.74A 90W) 5.5x3.0mm (ACSAL90W) підходить до великої кількості ноутбуків Samsung. Даний блок живлення відповідає стандартам безпеки, має захист від перевантаження, від короткого замикання і від перенапруги.
Зарядний пристрій для ноутбука підходить для більшості моделей, які використовують для живлення параметри 19V 4.74A. Блок живлення до ноутбука Grand-X Samsung (19V 4.74A 90W) 5.5x3.0mm (ACSAL90W) збереже техніку від несподіваних стрибків напруги, а невеликі розміри блоку і маса забезпечать легке переміщення з одного місця в інше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Захист | від короткого замикання;від перевантажень по струму |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Samsung |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 3.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627 ₴

