Для процесорів - INTEL, AMD, під сокет - FM2, 1151, AM4, 1200, 1700, 1150, 1155, 1156, 1366, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, максимальна швидкість обертання вентиляторів - 1800 об/хв, система підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 34.8 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Подсветка - немає, 4 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E Gaming |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 180 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 155 х 128 х 79 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 155 х 128 х 50 мм |
| Рівень шуму | 34.8 dB |
| Система підшипників | гідравлічний |
| Струм споживання вентиляторами | 0.25 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.24 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012 ₴

