- Дистанційне управління — миттєво вмикайте та вимикайте підключені пристрої через програму Tapo, де б ви не знаходилися
- Розклад — створіть розклад для автоматизації роботи пристроїв
- Таймер — створюйте списки таймерів зворотного відліку для підключених пристроїв.
- Голосове управління - керуйте розумною розеткою голосовими командами за допомогою Google Асистента
- Режим «Немає вдома» — автоматично вмикає або вимикає пристрої у певний час, створюючи видимість, що вдома хтось знаходиться
- Компактність - невеликий розмір дозволить уникнути блокування сусідніх розеток
- Просте налаштування та використання – не потрібен окремий центр управління; легке налаштування та керування за допомогою мобільного додатка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 - 240 В |
| Вхідна напруга | 220 - 240 В |
| Гарантія | 24 |
| Кнопки | кнопка живлення |
| Колір | Білий |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна потужність | 3680 Вт |
| Максимальний струм | 16 А |
| Матеріал | Пластик |
| Навколишнє середовище | 0 °C — +35 °C |
| Особливості | віддалене керування;налаштування розкладу;підтримка голосового управління;режим "немає вдома";таймер |
| Протокол | IEEE 802.11b/g/n |
| Розміри (В х Ш х Д) | 72 х 51 х 40 мм |
| Сертифікація | CE;ROHS |
| Системні вимоги | Android 4.4 +;iOS 9.0 + |
| Тип бездротової передачі | Wi-Fi |
| Частота бездротової мережі | 2.4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 946 ₴







