Джерело безперебійного живлення GEAR — це сучасне рішення для захисту ваших електронних пристроїв від перебоїв в електропостачанні, стрибків напруги та інших проблем із живленням. Розроблений з урахуванням потреб домашніх користувачів, невеликих офісів і геймерів, цей ДБЖ поєднує в собі передові технології, міцну конструкцію і доступну вартість, забезпечуючи надійний захист без зайвих витрат.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G. E. A. R. |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Вихідна потужність | 1200 Вт |
| Вихідна напруга | 2000 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Призначення | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для дому;на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 8-10 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 409 ₴




