Яскраве зображення
Роздільна здатність Full HD забезпечує відтворення виразних реалістичних кольорів. Фільми та ігри виглядають реалістичнішими та драматичнішими, а дрібні деталі та текст чіткішими завдяки роздільній здатності 1920х1080 і формату кадру 16:9.
Дизайн без рамки
Завдяки IPS-дисплею з діагоналлю 23.8 дюймів ви зможете побачити якомога більше. Отримайте більше корисної площі екрана монітора завдяки конструкції практично без рамок. Конструкція без рамок дає можливість встановлювати кілька моніторів поруч один з одним для практично безшовного перегляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 х HDMI;1 х VGA |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 16.7 млн |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип монітора | Безрамковий;Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4 мс (GtG) |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 607 ₴






