Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 1156, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 2000 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 31.6 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає, 4 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 150 |
| Вага | 748 г |
| Гарантія | 0 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.04 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 220 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 75.89 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 31.6 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700;AM4;AM5 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.17 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.53 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 534 ₴










