Новинка від Noctua — вентилятор NF-A12x25 PWM CHROMAX. BLACK. SWAP поповнив асортимент вентиляторів серії CHROMAX. Вентилятор містить усі особливості NF-A12x25 PWM (зменшений люз між лопаттю та рамкою, який не збільшується з часом завдяки матеріалу на основі рідкокристалічного полімеру зі скловолокном, з якого виготовлений пропелер, сталева центральна частина крильчатки та низький рівень шуму) з додаванням аксесуарів для серії CHROMAX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 400 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 450RPM |
| Повітряний потік | 60 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Розмір | 120 x 120 x 25 мм |
| Рівень шуму | 22.6 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 рік |
| Споживана потужність | 1.68 Вт |
| Споживаний струм | 0.14 А |
| Тип підшипника | SSO Bearing |
| Тиск | 2.34 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 640 ₴









