MasterFan MF120 Halo 2 — кулер призначений для ефективного охолодження корпусу. Він покликаний видувати гаряче повітря, тим самим охолоджуючи внутрішні компоненти ПК. Виріб дуже тихий, оскільки оснащений прогумованими вставками, які не дають вентилятору вібрувати під час активної роботи, а це 0 - 2050 об/хв.
До материнської плати підключається за допомогою конектора 4pin. Вентилятор має широкі лопаті, які захоплюють велику кількість гарячого повітря. Виготовлений кулер зі зносостійкого пластику.
Вентилятор оснащений RGB-підсвіткою. Вона яскрава та насичена. Підсвітка не тільки підсилює дизайн пристрою, але і виконує освітлювальну функцію, коли користувач працюватиме чи гратиме у темний час доби. MasterFan MF120 Halo 2 буде стильно виглядати у корпусі з прозорою стінкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooler Master |
| Кількість кулерів | 3 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 3-pin/4-pin |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 174 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2050RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 51.88 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 x 120 x 25 мм |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Споживана потужність | 1.68 Вт |
| Споживаний струм | 0.37 А |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
| Тиск | 2.89 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
- Ціна: 1 553 ₴





