Кронштейн Vinga - це настінне кріплення для ЖК-телевізорів. Металеві деталі Vinga забезпечують незвичайну жорсткість і стійкість.
За допомогою настінного кронштейна Vinga ви можете розташувати ЖК, плазмову і ультратонку LED панель практично в будь-якій частині кімнати. Він може вирішити проблему з розміщенням екрану в тому випадку, коли неможливо або небажано використовувати підставку або шафа.
Системи сумісні з більшістю моделей ЖК-телевізорів і плазм популярних виробників. Аксесуари підходять як для телевізорів стандарту VESA, який передбачає чітке розташування отворів для кріплення на задній панелі телевізора, так і універсального розташування отворів для кріплення.
Кріплення Vinga відрізняються стильним дизайном і дуже надійною конструкцією, яка прослужить багато років.
Vinga пропонує широкий асортимент пристроїв для максимально комфортної роботи. Рухаючись в ногу з технічним прогресом, компанія постійно прямує вперед, досягаючи нових вершин: використовує нові технологічні рішення, вдосконалює дизайн продукції, розширює асортимент. Vinga уважно стежить за динамічним розвитком ринку комп'ютерних і мобільних пристроїв і пропонує сучасні рішення по доступними цінами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 300 x 400;500 x 200;500 x 300;200 x 200;200 x 300;300 x 200;200 x 400;300 x 300;400 x 200;400 x 300; |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Відстань до стіни | 53 мм |
| Гарантія | 60 |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 65" |
| Максимальне навантаження | 55 кг |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Призначення | Для телевізора |
| Кут нахилу | 15° |
| Форма кронштейна | похилилій |
- Ціна: 599 ₴










