для телевізора, Тип - похилий, кількість ступенів свободи - 1, мінімальна підтримувана діагональ - 32", максимальна підтримувана діагональ - 65", VESA - 300 x 400, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 200 x 400, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, Максимальне навантаження - 30 кг, Нахил - 15° ~ -5°, гвинт 6 х 30 (4 шт.), чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 300 x 400;200 x 200;200 x 300;300 x 200;200 x 400;300 x 300;400 x 200;400 x 300;400 x 400 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 36 |
| Комплектація | гвинт 6 х 30 (4 шт.) |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 65" |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Призначення | Для телевізора |
| Розміри | 473 х 106 х 64 мм |
| Кут нахилу | 15° ~ -5° |
| Форма кронштейна | похилилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴


