
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX5060 8Gb GAMING OC (GV-N5060GAMING OC-8GD)
21 342 ₴
- В наявності
- Код: 00-00175351
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Система охолодження WINDFORCE
Система охолодження WINDFORCE забезпечує видатну теплову ефективність завдяки поєднанню передових технологій. Вона містить термопасту серверного рівня, інноваційні вентилятори Hawk з чергуванням обертання, композитні мідні теплові трубки, мідну пластину, 3D-активні вентилятори та технологію Screen Cooling.
Вражаючий дизайн корпусу
Серія GAMING черпає концепцію з хутряних воїнів, змішуючи футуристичну броню з механічною естетикою, щоб забезпечити винятковий захист і потужну міцність. Вона виходить за рамки просто зовнішнього вигляду і функціональності, пропонуючи глибоку інтерпретацію футуристичних технологій.
RGB-підсвічування
Завдяки 16.7 мільйонам налаштовуваних кольорів і безлічі світлових ефектів ви можете вибрати будь-яке оформлення підсвітки або синхронізувати її з іншими пристроями через GIGABYTE CONTROL CENTER.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 5060 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 3 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія DirectX | 12 API |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина: | 281 |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1b;3 x DisplayPort 2.1b |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 281 х 119 х 40 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для стриму;для Counter-Strike 2;DLSS 4;для GTA 5 |
| Тип підключення | PCI-Express 5.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 28000 MHz |
| Частота процесора | 2595 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 342 ₴









