256 GB, 3D TLC NAND, 2.5", SATA III (6Gb/s), Швидкість читання - 550 Mb/s, Швидкість запису - 480 Mb/s
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Гарантійний термін | 12 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Швидкість записування | 480 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 550 Mb/s |
| Також шукають | дешеві;для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴


