Xilence XC978 - система водяного охолодження від відомого виробника. Є чудовим прикладом балансу якості та вартості.
Відрізняється простотою у встановленні, сумісний до будь-якого сокету від AMD або INTEL. Процес монтажу простий і безпечний, завдяки комплектним кріпленням у комплекті.
Може встановлюватися у будь-яку частину корпусу, завдяки м'яким трубкам з рукавами. Вентилятори здатні працювати у тихому режимі, зберігаючи високу продуктивність системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 1500 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 400 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1600 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 70 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1151;1200;2066;AM4;FM2;FM2+;TR4;1150;1155;1156;1366;2011;AM2;AM2+;AM3;AM3+;FM1 |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Розмір (загальний) | 396 x 120 x 52 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 35.2 dB |
| Система підшипників | Ceramic bearing |
| Струм споживання вентиляторами | 0.15 А |
| Тиск | 2.09 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 354 ₴





