Блок живлення до ноутбука PowerPlant DELL 220V, 19.5 V 90W 4.62 A (7.4*5.0) (DE90G7450) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з більшістю моделей ноутбуків DELL, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant DELL 220V, 19.5 V 90W 4.62 A (7.4*5.0) (DE90G7450) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Він забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити блок живлення в сумці для ноутбука або рюкзаку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,62 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Країна виробництва | Китай |
| Сумісність з ноутбуками | Dell |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴


