Настінне кріплення ITech LCD421 дозволяє закріпити на стіні LCD панель діагоналлю 23" — 42", вагою до 30 кг. Є можливість регулювати кут нахилу: -15° ~ +15°.
Характеристики:
- Поворот: до 50°
- Відступ від стіни: 59 мм
- VESA: 75x75, 100x100, 200x100, 200x200 мм
- Відстань кріплення до стіни дорівнює 58 мм
- Розміри кріплення без упаковки: 20 х 20 х 6 см
- Розміри кріплення в упаковці: 22 х 22 х 8 см
- Всі кріплення в упаковці: 1.3 кг
- Вага кріплення без упаковки: 1.1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100;200 x 100;200 x 200 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 12 |
| Комплектація | глвінті;дюбелі; кронштейн;шурупи |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 42" |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Призначення | для монітора;для телевізора |
| Розміри | 20 х 20 х 6 см |
| Кут нахилу | 15° ~ -15° |
| Форма кронштейна | фіксований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴






