Кронштейн ITech LCD522B має максимально просту та надійну конструкцію. Легко монтується на стіну та практично непомітний у використанні. Також кронштейн ITech LCD522B сумісний зі стандартами VESA та має оптимальні можливості з налаштування повороту та нахилу для максимально комфортного перегляду ваших улюблених фільмів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 200;100 x 100;200 x 100;200 x 200 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 12 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна діагональ телевізора | 42" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Призначення | для монітора;для телевізора |
| Кут повороту | 90° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴










