Втілення ідеальної форми та функціональності
Неймовірно тонкий корпус і приємне на дотик покриття підкреслюють переваги пристрою.
Приємний на дотик
Вишукане покриття корпусу забезпечує приємні тактильні відчуття.
Точне керування
Сенсорна панель із технологією Precision Touchpad вирізняється приголомшливою чутливістю для ефективнішої роботи за ноутбуком.
Приголомшливі функціональні можливості
Aspire 3 обладнаний технологіями, які ідеально підійдуть для динамічних і активних користувачів.
Якісне бездротове під'єднання
Завдяки продуманому розташуванню бездротової антени 802.11ac забезпечується надійний сигнал бездротового під'єднання.
Комфорт для зору
Особлива технологія знижує навантаження на очі з фільтрами синього кольору та дає змогу працювати довше з оптимальним комфортом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel N200 (3.7 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 402.1 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 40 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 256.5 мм |
| Діагональ екрана | 17.3" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Поверхня екрану | матова |
| Покоління процесора Intel | N-series |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбука | Бізнес;Для роботи та навчання |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 18 483 ₴







