Lenovo LOQ 15IAX9E — ігровий ноутбук з чудовим поєднанням хорошої потужності та елегантного дизайну. Створений для того, щоб забезпечити надзвичайний ігровий процес, і водночас дозволить з легкістю впоратися з важкими задачами.
Ноутбук оснащений 15,6-дюймовим дисплеєм із роздільною здатністю Full HD, який забезпечує яскраве та деталізоване зображення. Частота оновлення 144 Гц гарантує неймовірну плавність, що особливо важливо для динамічних ігор чи роботи з мультимедіа. Тонкі рамки навколо екрана створюють відчуття повного занурення в те, що відбувається на дисплеї, що ідеально підходить для роботи, навчання чи розваг.
Модель оснащена процесором Intel Core i5-12450HX для швидкої та плавної роботи всієї системи. Разом з оперативною пам'яттю DDR5 та містким внутрішнім SSD-накопичувачем ноутбук гарантуватиме високий рівень продуктивності. Дискретна відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2050 забезпечує чудову деталізацію та природність зображень завдяки підтримці трасування променів і технології DLSS.
Продумана система охолодження ефективно знижує температуру навіть під час тривалих ігор або інтенсивної роботи, запобігаючи перегріву компонентів. Ергономічна клавіатура з підсвіткою дозволяє комфортно працювати навіть у темряві, а якісні матеріали корпусу додають пристрою довговічності та приємних тактильних відчуттів.
Завдяки продуманому розташуванню портів ця модель забезпечує безперебійне підключення для ігор, навчання або потокового передавання даних. Ноутбук також оснащений камерою з високою роздільною здатністю, а вбудована технологія Nahimic Audio від SteelSeries створена для захопливого відтворення 3D-аудіо, яке покращить враження від гри.
LOQ 15IAX9E — це сучасний ноутбук, який поєднує в собі стильний дизайн, потужну конфігурацію та інноваційні рішення, щоб забезпечити максимальну ефективність і комфорт у будь-яких завданнях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450HX (3.1 - 4.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 57 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 24 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 260 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;зарядка від USB;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 12-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo LOQ |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 31 112 ₴










