Jonsbo FR-505B ARGB — кулер для корпусу, покликаний видувати гаряче повітря, тим самим охолоджуючи внутрішні компоненти ПК. За одну хвилину виріб виконує до 1800 обертів. Підключається пристрій за допомогою конектора конекторів 3pin та 4pin. Вентилятор оснащений RGB-підсвіткою.
Виготовлений кулер зі зносостійкого пластику. Рамка виконана в чорному кольорі. Даний виріб підійде для корпусу з прозорою структурою та ігрових систем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1800RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 800RPM |
| Повітряний потік | 47.2 CFM |
| Підсвітка | різнокольорова |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Тип підшипника | FDB (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin;4-pin |
| Тиск | 1.60 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442 ₴









