Кронштейн BRATECK LPA51-221
BRATECK - пропонує широкий асортимент настінних кронштейнів для моніторів, кронштейни для РК телевізорів, кронштейни для плазми. Також представлені моделі стельових кронштейнів, кронштейни для проекторів і кронштейни для акустики.
BRATECK - це широкий і потужний асортимент виробів для техніки HI-FI, в тому числі стійки, кріплення (кронштейни) для телевізорів LCD та панелей плазмових, підставки під колонки, кронштейни для проекторів та багато іншого. Бренд належить корпорації Lumi legend corporation, яка була створена в 1995 році в Китаї.
Кронштейн BRATECK LPA51-221 призначений для установки будь-якого 23 "-42" телевізора до 20кг. Проста конструкція дозволяє легку установку. Повний рух забезпечує максимальну гнучкість - розширити, нахилити і повернути телевізор до 195 мм від стіни в кожному напрямку для зручного перегляду з будь-якого місця в кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brateck |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 75;100 x 100;150 x 100;200 x 100;200 x 200 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 60 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна діагональ телевізора | 42" |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Особливості | гак для кабелю |
| Призначення | для монітора;для телевізора |
| Кут нахилу | 20° ~ -20° |
| Кут повороту | 180° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
- Ціна: 394 ₴


