Особливості:
- VESA: 100х100, 200х100, 100х200, 200х200, 300х200, 300х300, 400х200, 400х300, 200х400, 400х400 мм.
- Діагональ: 32 "-55".
- Допустиме навантаження: до 40 кг.
- Відстань від стелі: 1000 – 1500 мм.
- Регулювання: похило-поворотні.
- Кут нахилу: -12 ° ~ +12 °.
- Поворот: 360°.
- Місце встановлення: стельовий.
- Кількість ступенів волі: 4.
- Кількість екранів, що встановлюються: 1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 200;100 x 100;200 x 100;200 x 200;300 x 200;200 x 400;300 x 300;400 x 200;400 x 300;400 x 400 |
| Варіанти встановлення | на устілці |
| Відстань до стелі | 100 - 150 см |
| Гарантія | 12 |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Призначення | Для телевізора |
| Кут нахилу | 12° ~ -12° |
| Кут повороту | 360° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 817 ₴







