Walfix R-353W - це універсальне настінне кріплення для телевізорів. Дана модель кронштейна Walfix R-353W має 4 ступеня свободи, що дозволяє легко здійснювати регулювання нахилу, виносу від стіни і повороту телевізора.
Кріплення володіє характеристиками високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації. Walfix R-353W підходить для більшості телевізорів діагоналлю 15-42 дюймів. Максимальне навантаження на кронштейн дорівнює 25 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200 x 200 |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Відстань до стіни | 54-425 мм |
| Гарантія | 60 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна діагональ телевізора | 42" |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 15" |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴


