Компанія Walfix вже давно зарекомендувала себе як один з провідних виробників кронштейнів для телевізорів та підставок. Завжди в перших рядах по впровадженню інновацій, компанія Walfix постійно впроваджує новий дизайн і сучасні технології, щоб допомогти вам створити казкову атмосферу у вашій спальні, вітальні і на кухні, зробивши ваш будинок винятковим. Вся продукція відповідає стандартам якості. Всі деталі відрізняються стильним дизайном і дуже надійною конструкцією, яка прослужить вам багато років.
Кронштейн
Walfix M-17B
- це практичне і функціональне кріплення з монтажем на стіну для РК-телевізорів. У виробництві кронштейна використовується високоякісна сталь, яка забезпечує відповідну міцність конструкції і дозволяє використовувати практично.
Діагональ: 26" - 70", VESA: макс 600х400 мм
Навантаження: до 60 кг
Відступ від стіни: 34 мм
Рівень для точної установки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Гарантія | 60 |
| Комплектація | гумова шайба — 4 шт. |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 0 |
| Максимальна діагональ телевізора | 65" |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Призначення | Для телевізора |
| Розміри | 640 х 20 х 140 мм |
| Форма кронштейна | фіксований |
- Ціна: 659 ₴


