Кронштейн Walfix CM-41B
Walfix CM-41B - це універсальне стельове кріплення для телевізорів. Кріплення володіє характеристиками високого рівня, поєднуючи в собі оригінальний дизайн і надійність в експлуатації.
Діагональ: 26 "- 55", VESA: макс 400х400 мм
Навантаження: до 35 кг
Нахил: + 12 ° ~ -12 °
Поворот: до 360 град
Відступ від стелі: 650-930 мм
Рівень для точної установки
Walfix спеціалізується на виробництві таких виробів, як кріплення і стійки для теле- та аудіотехніки. Крім того, під торговою маркою Walfix випускаються проекційні екрани і інші аксесуари для проведення презентацій.
Виробник стрімко увірвався на ринок і швидко зайняв власну нішу серед інших великих компаній. Сьогодні продукція під торговою маркою Walfix успішно реалізується на американському та азійському ринку, популярні вироби під даним брендом і на ринку Східної Європи. Гідно оцінили функціональність і високу якість кріплень і інших аксесуарів від компанії Walfix, в тому числі і українські споживачі.
Кріплення під цією торговою маркою широко застосовуються в будинках, квартирах, офісах, ресторанах, спортивних клубах і гіпермаркетах. Виробничі потужності Walfix оснащені першокласним обладнанням, компанія має найпотужнішу технологічною базою. Інтер'єрні рішення, які пропонує цей виробник, сучасні, універсальні і надійні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 200 x 200;400 x 400 |
| Гарантія | 60 |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Особливості | стельовий кронштейн |
| Призначення | Для телевізора |
| Розміри | 490 х 190 х 500 мм |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
- Ціна: 2 378 ₴


