Кронштейн Walfix CM-20B надійний кронштейн для телевізорів з діагоналлю 15-40 ". Компактні розміри кріплення. Простота установки настінного кріплення.
Особливості: тип: кронштейн для LCD; стандарт Vesa: 200x200 мм; максимальне навантаження: 35 кг; максимальна діагональ: 15-40 "; відступ від стелі 515-715 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walfix |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100 x 200;75 x 75;100 x 100;200 x 100;200 x 200 |
| Варіанти встановлення | на устілці |
| Гарантія | 60 |
| Комплектація | кронштейн, стійка, інструкція, набір для кріплення |
| Кут обертання | 180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна діагональ телевізора | 42" |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 15" |
| Призначення | Для телевізора |
| Розміри | 41.5 х 4.8 х 21 см |
| Кут нахилу | 15° ~ -5° |
| Кут повороту | 180° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 633 ₴

