Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Гарантія | 60 |
| Комплектація | інструкція, елементи кріплення |
| Кут обертання | 360 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 32" |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 10" |
| Призначення | Для монітора |
| Кут нахилу | ±45° |
| Кут повороту | 180° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴





