для телевізора, Тип - поворотно-похилий, кількість ступенів свободи - 4, мінімальна підтримувана діагональ - 26", максимальна підтримувана діагональ - 55", VESA - 100 x 200, 100 x 400, 300 x 400, 200 x 75, 400 x 100, 300 x 100, 100 x 150, 200 x 150, 250 x 210, 150 x 150, 100 x 65, 150 x 90, 165 x 100, 210 x 210, 100 x 75, 100 x 100, 100 x 300, 150 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 200 x 400, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, Максимальне навантаження - 45 кг, Нахил - 15°, Поворот - 360°, відстань до стелі - 550 - 890 мм, з прихованим укладанням дротів, кронштейн, інструкція, монтажний набір, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти встановлення | на устілці |
| Гарантія | 12 |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний набір |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Особливості | з прихованим укладанням дротів |
| Призначення | Для телевізора |
| Розміри | 55.5 х 4 х 14 см |
| Кут нахилу | 15° |
| Кут повороту | 360° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 861 ₴


