- Сучасний кронштейн для монітора з пружинною підтримкою
- Візерунок замкової щілини забезпечує легке встановлення
- Конструкція із вільним нахилом для різноманітних вражень від перегляду
- Вбудована система кабель-менеджменту для організованого та акуратного робочого простору
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Гарантія | 12 |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 32" |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Призначення | Для монітора |
| Розміри | 117 x 514 х 579 мм |
| Кут повороту | +90° ~ -90° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴










