OfficePro MA411B — мінімалістичний настільний кронштейн від OfficePro, який допоможе оптимізувати робочий простір та закріпити на столі монітор діагоналлю від 17" до 32" дюймів. Має передбачену швидкознімну пластину та є сумісним з кріпленням VESA розмірами 75×75 та 100×100 мм.
Організуйте порядок на робочому столі за допомогою системи прихованого укладання кабелів. Завдяки спеціальному пружинному механізму з регулюванням самостійно налаштовуйте оптимальну позицію монітора, регулюючи нахил до 90°. Це підвищить зручність роботи, зменшить навантаження на очі та м'язи шиї. Розмір кріплення становить 117 x 480 x 570 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Максимальне навантаження | 9 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Гарантія | 12 |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 32" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Призначення | Для монітора |
| Розміри | 117 x 480 x 570 мм |
| Кут повороту | +90° ~ -90° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴










