Простота використання: саморегульована противага для більшості моніторів.
Пружинний механізм: дозволяє легко рухатися вгору і вниз.
Візерунок замкової щілини: дозволяє легко встановлювати.
Вбудована система кабелів: для організованого та акуратного робочого простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OfficePro |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75 x 75;100 x 100 |
| Варіанти встановлення | на стіл |
| Гарантія | 12 |
| Кут обертання | +180° ~ -180° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна діагональ телевізора | 32" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Особливості | з прихованим укладанням дротів |
| Призначення | Для монітора |
| Розміри | 239 x 202 x 46 мм |
| Кут нахилу | ±45° |
| Кут повороту | +90° ~ -90° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 656 ₴










