Кронштейн ITech Celb-54SHL - це надійний і зручний стельовий кронштейн, який ідеально підійде для телевізора з діагоналлю від 32" до 55", при цьому витримає навантаження вагою до 50 кг. Приголомшливий дизайн і зручність конструкції дозволить насолоджуватися переглядом улюблених фільмів, при цьому зручно регулюючи кут нахилу вашого телевізора. Модель легко монтується на стелю, сумісний зі стандартами VESA. У кронштейні передбачена можливість укладання кабелю всередині штанги. Дозволяє нахиляти екран вниз або повертати без використання інструментів. Може бути встановлений на похилу поверхню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITech |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти встановлення | на устілці |
| Гарантія | 60 |
| Комплектація | набір для кріплення |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Максимальна діагональ телевізора | 55" |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 32" |
| Призначення | Для телевізора |
| Розміри | 88 х 21 х 9 см |
| Кут повороту | 360° |
| Форма кронштейна | поворотно-похилій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 225 ₴


