Оновіть свої враження за допомогою Thomson QG4S14. Завдяки нанокристалам Quantum Dot дисплей QLED забезпечує збалансовану яскравість, вражаючі контрасти та розширений діапазон кольорів. Все це в чіткому та точному зображенні телевізора FHD.
Google TV спрощує пошук розваг, упорядковуючи вміст із ваших програм і підписок. Створіть кілька профілів користувачів і скористайтеся підібраними рекомендаціями. Насолоджуйтесь широким набором розумних функцій, таких як: доступ до понад 400 000 фільмів і телешоу, розумне голосове керування за допомогою Google Assistant і Google Cast для потокової передачі вмісту з сумісних смартпристроїв на ваш телевізор.
Ергономічний пульт дистанційного керування з плавним підсвічуванням дозволяє стежити за всім навіть при тьмяному освітленні. Швидко відкривайте свою улюблену програму за допомогою кнопки ВИБРАНЕ. Вбудований Google Assistant дає змогу інтуїтивно керувати телевізором за допомогою голосових команд. Шукайте свої улюблені фільми, запитуйте рекомендації залежно від вашого настрою або керуйте сумісними смартпристроями – все це лише за допомогою голосу.
Завдяки елегантному безрамковому дизайну ви можете повністю зосередитися на подіях на екрані. Технологія Dolby Audio створює динамічний звук. Вбудований потрійний тюнер дозволяє приймати сигнал через супутникову антену, ефірну антену або кабель. Таким чином, ви можете отримати всі доступні канали без додаткового обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomson |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | GoogleTV |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип телевізора | Qled |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 1.5G |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | без HDR |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | 1 x RJ-45;2 x USB;3 x HDMI;CI;COAX Out;Антенний;Аудіовихід |
| Вага без підставки | 5.3 кг |
| Вага з підставкою | 5.4 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 40" |
| Енергоспоживання | 36 Вт |
| Контрастність | 3000:1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Органи управління | мультимедійний пульт |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | ARM Cortex-A55x4 |
| Розміри без підставки | 892 x 509 x 84 мм |
| Розміри з підставкою | 892 x 559 x 172 мм |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для дачі;для супутникового ТБ;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Технології поліпшення зображення | Adaptive Deinterlacing;Chromecast;Dolby Vision, HDR10, Adaptive deinterlacing, Dynamic Noise Reducti |
| Тип матриці | QLED |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
- Ціна: 10 065 ₴







