Оновіть свої враження за допомогою телевізора Thomson FG2S14. Google TV спрощує доступ до ваших улюблених розваг, упорядковуючи вміст із ваших додатків і підписок. Створіть кілька профілів користувачів і отримайте перевагу від підібраних рекомендацій. Насолоджуйтесь широким набором розумних функцій, як-от: доступ до понад 400 000 фільмів і телешоу, розумне голосове керування за допомогою Google Assistant і Google Cast для потокової передачі вмісту з сумісних смартпристроїв на ваш телевізор.
Завдяки елегантному безрамковому дизайну ви можете повністю зосередитися на дії, що створює технологія Dolby Audio. Завдяки вбудованому потрійному тюнеру ви можете приймати всі доступні канали без додаткового обладнання. Ергономічний пульт з плавним підсвічуванням дозволяє зручно керувати телевізором навіть при тьмяному освітленні. Швидко відкривайте улюблену програму за допомогою кнопки ВИБРАНЕ.
Вбудований Google Assistant дає змогу інтуїтивно керувати телевізором за допомогою голосових команд. Шукайте свої улюблені фільми, запитуйте рекомендації залежно від вашого настрою або керуйте сумісними смартпристроями – все це лише за допомогою голосу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thomson |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | GoogleTV |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 1.5G |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | без HDR |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (100х100 мм) |
| Вага без підставки | 3.3 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Енергоспоживання | 26 Вт |
| Контрастність | 3000:1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Органи управління | мультимедійний пульт |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Розміри без підставки | 719 x 423 x 82 мм |
| Розміри з підставкою | 719 x 456 x 151 мм |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для дачі;для кухні;для супутникового ТБ;до 10000 грн;з Інтернетом;з тв тюнером;маленькі;на стіну |
| Технології поліпшення зображення | Adaptive Deinterlacing;Dynamic Noise Reduction |
| Тип матриці | VA |
| Тип телевізора | 4K-телевізори;LED - телевізор;Smart TV;з Wi-Fi |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
- Ціна: 7 999 ₴







