TCL P655 — сучасний телевізор для перегляду улюблених фільмів із модулем Wi-Fi та роздільною здатністю 4К. Телевізор має тонкі рамки довкола екрана, що дарує повне відчуття занурення у світ телебачення.
Неперевершена якість зображення
4K HDR відтворює світлі та темні відтінки з точними кольорами та яскравими деталями зображення. Завдяки хорошій яскравості та контрастності покращуйте свої розваги та насолоджуйтесь більш деталізованим контентом.
Оптимізований ігровий досвід
Для геймерів швидкий телевізор так само важливий, як і телевізор з хорошою картинкою. Завдяки HDMI 2.1 і ALLM ви автоматично відчуєте найнижчу затримку та найкращі налаштування зображення для ігор.
Звук, що перевершує очікування
Насолоджуйтесь реалістичним, багатовимірним звуком із Dolby Audio. Створений, щоб зануритись в кожну сцену з неймовірною чіткістю. Все, щоб улюблені розваги звучали краще, від спортивних ігор до серіалів.
Персоналізовані розваги
Google TV об'єднує фільми, шоу та інші програми з усіх ваших додатків і підписок та впорядковує їх спеціально для вас.
Преміальний безрамковий дизайн
Відсутність рамки на передній панелі слугує для більшого зображення, яке вам точно сподобається.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | GoogleTV |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| HDR | з HDR |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага без підставки | 9.8 кг |
| Вага з підставкою | 10 кг |
| Гарантія | 24 |
| Діагональ екрана | 55" |
| Енергоспоживання | 90 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation;для ігор;для супутникового ТБ;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Тип матриці | VA |
| Тип телевізора | 4K-телевізори;Smart TV |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-S;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
- Ціна: 18 107 ₴








