Яскравий перегляд із надчітким зображенням
Насолоджуйтеся будь-яким контентом на цьому світлодіодному телевізорі 4K UHD. Процесор Philips Pixel Precise Ultra HD оптимізує якість зображення для відтворення надчіткого зображення, насичених кольорів і плавних рухів. Ви щоразу отримуватимете найкращі враження від перегляду.
Розваги, які ви любите
Google TV об’єднує фільми, шоу та багато іншого з усіх застосунків і підписок та впорядковує їх для вас. Ви отримаєте пропозиції на базі того, що вам подобається, і ви навіть можете скористатися застосунком Google TV на телефоні, щоб складати свій список перегляду на ходу.
Dolby Atmos для кінематографічного звуку
Dolby Atmos занурює вас у глибину, розміщуючи звукові ефекти в просторі навколо та над вами. Незалежно від того, чи це космічні кораблі, що пролітають над головою, чи тихі кроки, що лунають ззаду, ви відчуєте, що перебуваєте в самому центрі подій.
Чудовий варіант для ігор
HDMI 2.1 дозволяє вам отримати максимум переваг від консолі, забезпечуючи швидкий геймплей і плавну графіку. Підтримується змінна частота оновлення (VRR), а під час увімкнення консолі автоматично активується налаштування низької затримки вводу.
Працює з голосовими помічниками та Apple AirPlay
Натисніть кнопку Google Асистент на пульті дистанційного керування, і ви зможете використовувати голосові команди, щоб знаходити фільми та шоу, отримувати рекомендації, керувати сумісними пристроями розумного дому тощо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | GoogleTV |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Flash Memory | 16GB |
| HDR | з HDR |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (200х100 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | 1 x RJ-45;1 x оптичний аудіо;2 x USB;3 x HDMI;CI;Headphone |
| Вага без підставки | 10.6 кг |
| Вага з підставкою | 10.7 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 55" |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Процесор зображення | Pixel Precise Ultra HD |
| Розміри без підставки | 1227 х 720 х 88 мм |
| Розміри з підставкою | 1227 х 740 х 260 мм |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation;для ігор;для супутникового ТБ;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Технології поліпшення зображення | Micro Dimming, Natural Motion, HDR10+, HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Тип LED-підсвітки | LED підсвітка |
| Тип матриці | LCD |
| Тип телевізора | 4K-телевізори;Smart TV |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C;цифровий DVB-S;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
- Ціна: 22 999 ₴









