Опис телевізора OzoneHD 32HSN93T2
Телевізор OzoneHD 32HSN93T2 – 32 дюймова модель зі смарт-функціоналом, реалізованим на базі 4-х ядерного процесора та операційної системи Android 12 та широкими функціональними можливостями. Оснащений USB медіаплеєром, аналоговим та цифровим тюнером (ATV, DVB-C/T, DVB-T2), 8 Гб вбудованою пам'яттю та комфортним керуванням.
Сучасний безрамний дизайн
Вражаючий стиль і компактність дозволять вам гармонійно вписати телевізор у будь-який інтер'єр.
Реалістичне зображення
Роздільна здатність 1366x768 та матриця VA забезпечують неймовірно чітке та насичене зображення, відтворюючи кожну деталь з реалістичною точністю.
Розумні технології
Завдяки потужному процесору ARM Cortex-A53 Quad-core і операційній системі Android 12, телевізор відкриває вам безмежні можливості від перегляду веб-сайтів до користування популярними додатками.
Легке підключення
З великою кількістю роз'ємів, включаючи HDMI, USB, Ethernet та інші, підключення зовнішніх пристроїв стає легким та зручним.
Зручний медіаплеєр
Вбудований USB медіаплеєр дозволяє насолоджуватися вашими улюбленими мультимедійними файлами в різних форматах.
Якісний звук
Потужна аудіосистема з двома динаміками по 10 Вт забезпечує чіткий та могутній звук, який підкреслить ваші враження від перегляду.
Екологічна свідомість
З середнім споживанням 45 Вт електроенергії, телевізор відображає наше зобов'язання до збереження енергії та дружнього ставлення до навколишнього середовища.
Комплектація
Крім самого телевізора, у комплекті ви знайдете всі необхідні компоненти для швидкого початку використання, включаючи пульт дистанційного керування, батарейки, ніжки для розміщення на столі та інструкцію з використання.
Телевізор OzoneHD 32HSN93T2 – 32 дюймова модель зі смарт-функціоналом, реалізованим на базі 4-х ядерного процесора та операційної системи Android 12 та широкими функціональними можливостями. Оснащений USB медіаплеєром, аналоговим та цифровим тюнером (ATV, DVB-C/T, DVB-T2), 8 Гб вбудованою пам'яттю та комфортним керуванням.
Сучасний безрамний дизайн
Вражаючий стиль і компактність дозволять вам гармонійно вписати телевізор у будь-який інтер'єр.
Реалістичне зображення
Роздільна здатність 1366x768 та матриця VA забезпечують неймовірно чітке та насичене зображення, відтворюючи кожну деталь з реалістичною точністю.
Розумні технології
Завдяки потужному процесору ARM Cortex-A53 Quad-core і операційній системі Android 12, телевізор відкриває вам безмежні можливості від перегляду веб-сайтів до користування популярними додатками.
Легке підключення
З великою кількістю роз'ємів, включаючи HDMI, USB, Ethernet та інші, підключення зовнішніх пристроїв стає легким та зручним.
Зручний медіаплеєр
Вбудований USB медіаплеєр дозволяє насолоджуватися вашими улюбленими мультимедійними файлами в різних форматах.
Якісний звук
Потужна аудіосистема з двома динаміками по 10 Вт забезпечує чіткий та могутній звук, який підкреслить ваші враження від перегляду.
Екологічна свідомість
З середнім споживанням 45 Вт електроенергії, телевізор відображає наше зобов'язання до збереження енергії та дружнього ставлення до навколишнього середовища.
Комплектація
Крім самого телевізора, у комплекті ви знайдете всі необхідні компоненти для швидкого початку використання, включаючи пульт дистанційного керування, батарейки, ніжки для розміщення на столі та інструкцію з використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OzoneHD |
| Колір | Чорний |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Операційна система | Android |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | ARM Сortex-A53 Quad core 1.5ГГц |
| Flash Memory | 8GB |
| GPU | Mali TM-450 Dual core |
| HDR | без HDR |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (100х100 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Час відгуку | 6.5mc |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Енергоспоживання | 45 Вт |
| Контрастність | 1500:1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Підтримувані формати | AAC;AVI;H.264;H.265 (HEVC);JPG;MKV;MP3;MP4 |
| Роздільна здатність екрана | 1366 x 768 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | PAL;SECAM |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | бюджетні;дешеві 32 дюйми;для дачі;для кухні;до 10000 грн;з Інтернетом;з тв тюнером;маленькі;на стіну |
| Тип матриці | VA |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 974 ₴










