Телевізор з функцією Т2 пропонує якісне зображення в сукупності з такими перевагами як насиченість кольору, яскравість і чіткість. Операційна система Android 11.0 завдяки простому та лаконічному інтерфейсу збере весь улюблений контент на домашній сторінці та відкриє доступ до найкращих стрімінгових сервісів та додатків, включаючи YouTube, Netflix та інші. Пульт з функцією указки дозволяє з легкістю керувати цим TV.
Завдяки чудовій картинці ваші улюблені телепрограми та фільми постануть перед у абсолютно новому світлі. Все це укладено в тонкий елегантний корпус. Сядьте зручніше, розслабтеся і дивіться телевізор із найкращою якістю зображення. Висококонтрастна матриця телевізора з чіткою передачею руху та широким кутом огляду забезпечує високу кольоропередачу та яскравість зображення. Потужний вбудований мультимедійний програвач дозволяє відтворювати файли безпосередньо з носіями USB ємністю.
USB для відтворення мультимедійного контенту. Діліться враженнями.
Підключіть USB-накопичувач, цифрову камеру, MP3-плеєр або інший мультимедійний пристрій через USB-вхід телевізора і дивіться фотографії, відео або слухайте музику за допомогою зручного екранного браузера.
HDMI для різних підключень.
Використання одного кабелю, що передає як відео, так і аудіосигнал від пристрою на телевізор, вирішує проблему безлічі сплутаних дротів. HDMI передає стислі сигнали
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoffson |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Android 11 |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| DDR | 1G |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | без HDR |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (100х100 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | 1 x RJ-45;2 x HDMI;2 x USB;Headphone;Антенний |
| Вага з підставкою | 3.6 кг |
| Час відгуку | 6mc |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Контрастність | 4000:1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 2 х 7 (14 Вт) |
| Процесор зображення | A55*4 |
| Роздільна здатність екрана | 1366 x 768 |
| Розміри без підставки | 720 x 422 x 66 мм |
| Розміри з підставкою | 720 x 463 x 192 мм |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | бюджетні;дешеві 32 дюйми;для дачі;для кухні;до 10000 грн;з Інтернетом;з тв тюнером;маленькі;на стіну |
| Тип матриці | LCD |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
- Ціна: 5 799 ₴

