Телевізор Grunhelm 32F700-GA11V - дозволить повністю зануритися в те, що відбувається на екрані, завдяки безрамковому дизайну ви можете насолоджуватися максимальною зоною перегляду.
Android TV - це найпотужніша сучасна операційна система з найширшим вибором корисних програм. Завдяки Android TV, ви завжди маєте доступ до всіх можливих онлайн-кінотеатрів, хмарних геймінг-платформ та медіаплеєрів.
Технологія Dolby Audio значно покращує якість звуку, дозволяючи вам насолоджуватися звуковими ефектами з вражаючою чіткістю та глибиною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Android 11 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| DDR | 1G |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | з HDR |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага з підставкою | 4 кг |
| Гарантія | 24 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Енергоспоживання | 35 Вт |
| Контрастність | 3000:1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 2 x 8 (16 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | Cortex A55 |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | дешеві 32 дюйми;для дачі;для кухні;для супутникового ТБ;до 10000 грн;з Інтернетом;з тв тюнером;мален |
| Тип матриці | VA |
| Тип телевізора | LED - телевізор;Smart TV |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-S;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 633 ₴






