Телевізор з функцією Т2 пропонує якісне зображення в сукупності з такими перевагами як насиченість кольору, яскравість і чіткість. Завдяки чудовій картинці ваші улюблені телепрограми та фільми постануть перед у абсолютно новому світлі. Все це укладено в тонкий елегантний корпус. Сядьте зручніше, розслабтеся і дивіться телевізор із найкращою якістю зображення.
Потужний чотирьохядерний процесор А55 у поєднанні з 2 ГБ ОЗУ + 8 ГБ ПЗУ забезпечує ідеальну роботу, а також дозволяє завантажувати та встановлювати програми з Google Play Market. Вбудований Google Асистент повністю змінює управління контентом. Dolby Digital Plus вам гарантує враження, як у кінотеатрі, а безрамковий дизайн і висока роздільна здатність UltraHD дозволяють повністю поринути у перегляд. Висококонтрастна матриця телевізора з чіткою передачею руху та широким кутом огляду забезпечує високу кольоропередачу та яскравість зображення. Потужний вбудований мультимедійний програвач дозволяє відтворювати файли безпосередньо з носіями USB ємністю.
USB для відтворення мультимедійного контенту
Діліться враженнями. Підключіть USB-накопичувач, цифрову камеру, MP3-плеєр або інший мультимедійний пристрій через USB-вхід телевізора і дивіться фотографії, відео або слухайте музику за допомогою зручного екранного браузера.
HDMI для різних підключень
Використання одного кабелю, що передає як відео, так і аудіосигнал від пристрою на телевізор, вирішує проблему безлічі сплутаних дротів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Akai |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Google TV |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 2G |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | без HDR |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | 2 x USB;3 x HDMI |
| Час відгуку | 6mc |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 50" |
| Енергоспоживання | 120 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 2 x 8 (16 Вт) |
| Розміри без підставки | 1111 х 83 х 645 мм |
| Розміри з підставкою | 1111 х 228 х 705 мм |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation;для ігор;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Тип матриці | LCD |
| Тип телевізора | 4K-телевізори;Smart TV |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
- Ціна: 14 999 ₴





