для побутової техніки, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1000 Вт, 1200 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 140-275 В, АКБ - зовнішня, без батареї, LCD - дисплей, 290 х 255 х 120 мм, 12.2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вага | 12.2 кг |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Вихідна напруга | 1200 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | без батареї |
| Кількість вихідних розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Призначення | для побутової техніки;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 290 х 255 х 120 мм |
| Також шукають | для дому;на 1 кВт;на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | зовнішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 4-6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 102 ₴









