Серія Horus Plus пропонує нове інтелектуальне рішення для захисту всього чутливого обладнання до коливань потужності в офісі і вдома. Horus Plus може фільтрувати всі проблеми з електричною інфраструктурою для офісів, банківського і комерційного обладнання, банкоматів або іншої побутової техніки. Лінійний інтерактивний режим на Horus Plus регулює напругу в широкому діапазоні для розширеної фільтрації змінного струму без включення резервного режиму. Серія Horus Plus включає в себе АРН, систему, яка захищає електричні входи, щоб запобігти пошкодженню підключеного обладнання. Ця система необхідна для тих, у кого сильні коливання потужності. Після серйозного відключення електроенергії Horus Plus автоматично включиться при відновленні подачі електроенергії без спостереження або ручного налаштування. Але, якщо ви хочете контролювати ДБЖ, Horus Plus пропонує вам програмне забезпечення для управління, яке дозволяє через Інтернет керувати функціями ДБЖ, такими як вхідна напруга, вихідна напруга, ємність батареї, рівень навантаження і стан ДБЖ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Вихідна потужність | 1200 Вт |
| Вихідна напруга | 2000 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий фільтр | RJ-11;RJ-45 |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Призначення | для мережевого обладнання;для побутової техніки;для робочих станцій |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 х 320 х 182 мм |
| Також шукають | для дому;на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
- Ціна: 6 932 ₴






