Компактне, лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення (ДБЖ) серії FP FSP FP600 із вбудованим AVR та апроксимованою синусоїдою надійно захищає живлення від стрибків напруги. ДБЖ відмінно підходить для користувачів ПК або компаній малого бізнесу, а також - для невеликих телекомунікаційних додатків.
Стабільну роботу ДБЖ забезпечує мікропроцесорне управління. FSP FP600 автоматично перезапускається при відновленні напруги. Функція «холодного старту» дозволяє приладу включитися і працювати від акумуляторної батареї незалежно від стану вхідної мережі. Зарядка батареї триває і при вимкненому ДБЖ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FSP Group |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.25 кг |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 600 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 1 |
| Кількість вихідних розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 4 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Призначення | для домашніх ПК |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 101 x 279 x 142 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 104 ₴



